2020-11-17

2020-11-17

Lopp 2.1. 3 Keep Flying Rapide – Gustafsson Conny2. 4 EmmaMera – Christiansson Anders3. Quarter Past Four – Thorsson Olof Tempo.Första 500m: 1.271000m: 1.28Sista 500m: 1.15Km. Tid:...
2020-11-17

2020-11-03

Lopp 1.1. 11 Emma Mera – Gustafsson Sven2. 3 Keep Flying Rapida – Gustafsson Conny3. 4 Milles Magnus – Prytz Pethra Tempo.Första 500m: 1.271000m: 1.27Sista 500m: 1.16Km. Tid: 1.21,5 Lopp 2.1. 6 Lukas – Sundholm Dan2. 8 Milles Fighter –...
2020-11-17

2020-10-20

Lopp 1.1. 1 Mr. Montechristo – Johansson Håkan E2. 3 Keep Flying Rapida – Gustafsson Conny3. 4 Muscle Morique – Stolt Karl Tempo.Första 500m: 1.261000m: 1.27Sista 500m: 1.20Km. Tid: 1.25 Lopp 2.1. 2 Alfons – Thorson Olof2. 1 Felix Choice...
2020-11-17

2020-10-06

Lopp 1.1. 3 Byytt No Mercy – Sundholm Dan2. 1 Formaggio – Aho Lina3. 2 Ekas Zalming – Johansson Håkan E Tempo.Första 500m: 1.271000m: 1.27Sista 500m: 1.15Km. Tid: 1.23,5 Lopp 2.1. 3 Three Thirty – Thorson Olof2. 6 Sato – Johansson Håkan...
2020-11-17

2020-09-22

Lopp 1.1. 1 Alfons – Thorson Olof2. 2 Oberon – Sundholm Dan3. 7 Twixie Laday – Nilsson Mats Tempo.Första 500m: 1.291000m: 1.30Sista 500m: 1.15Km. Tid: 1.24 (Ingen film att visa) Lopp 2.1. 5 Milles Fighter – Prytz Pethra2. 2 Högstena Frida...
2020-11-17

2020-09-08

Lopp 1.1. 2 Milles Magnus – Prytz Petra2. 4 Lady Laksmi – Gustafsson Janette3. 1 Keep Flying Rapida – Gustafsson Conny Tempo.Första 500m: 1.261000m: 1.28Sista 500m: 1.18Km. Tid: 1.24 Lopp 2.1. 8 Five 0´Clock – Thorson Olof2. 6 Atlantic Breeze...
2020-11-17

2020-08-25

Lopp 1.1. 3 Shellys Rubin – Christiansson Anders2. 1 Emma Mera – Gustafsson Sven3. 2 Byytt No Mercy – Sundholm Dan Tempo.Första 500m: 1.301000m: 1.28Sista 500m: 1.16Km. Tid: 1.23 Lopp 2.1. 5 Lukas – Sundholm Dan2. 1 Twixie Laday – Nilsson...
2020-11-17

2020-03-24

Lopp 1.1. 1 Emma Timid – Gustafsson Sven2. 6 Majors Amore – Gustafsson Janette3. 5 Lady Lakshmi – Gustafsson Conny Tempo.Första 500m: 1000m: 1.26Sista 500m: 1.28Km. Tid: 1.24 Lopp 2.1. 3 Rex – Andersson Leif2. 6 High Colours – Thorsson...
2020-11-17

2020-03-10

Lopp 1.1. 2 Keep Flying Rapida – Persson Christian2. 4 Spinofhope L.B. – Christiansson Anders3. 5 Emma Timid – Gustafsson Sven Tempo.Första 500m: 1.311000m: 1.26Sista 500m: 1.18Km. Tid: 1.23 OBS! Kamerastrul sista 40 sekunderna!! OBS Lopp 2.1. 7...