Provlopp 2021

Alla provlopp filmas och publiceras här på sidan och på vår YouTube kanal. 

 2021 Resultathistorik

2021-11-23

2021-11-23

Lopp 1.
1. 8 Superman Kosing – Stolt Karl
2. 6 Hard to Beat Lo – Elfstrand Maria
3. 7 Get the Picture – Ekstein Peter

Tempo.
Första 500m: 1.26
1000m: 1.29
Sista 500m:
Km. Tid: 1.22,5

Lopp 2.
1. 3 Keep Flying Rapida – Gustafsson Conny
2. 2 Wingait Lars – Carlsson Elias
3. 1 Three Fortyfive – Thorsson Olof

Tempo.
Första 500m: 1.22
1000m: 1.27
Sista 500m: 1.15,5
Km. Tid: 1.21

2021-11-09

2021-11-09

Lopp 1.
1. 6 Bahamas Gold – Gustafsson Elin
2. 5 Hard to Beat Lo – Elfstrand Maria
3. 4 Västerbo Rockstar – Norder Hixén Emma

Tempo.
Första 500m: 1.38
1000m: 1.37
Sista 500m: 1.22
Km. Tid: 1.29

Eventuellt kommer film 10/11.

Lopp 2.
1. 3 Karibean Dreams – Stolt Karl
2. 7 Muscle Morique – okänd
3. 1 Epic Latier – Christiansson Anders

Tempo.
Första 500m: 1.22
1000m: 1.28
Sista 500m: 1.14
Km. Tid: 1.21

Eventuellt kommer film 10/11.

2021-10-26

2021-10-26

Lopp 1.
1. 3 Keep Flying Rapida – Gustafsson Conny
2. 4 Nippon – Corneliusson Nina
3. 2 Bahamas Gold (NO) – Gustafsson Pontus

Tempo.
Första 500m: 1.27
1000m: 1.26,5
Sista 500m: 1.17
Km. Tid: 1.22,5

Lopp 2.
1. 5 Five O´Clock – Thorsson Olof
2. 3 Honey´s Miracle – Gustafsson Pontus
3. 4 Epic Latier – Stolt Karl

Tempo.
Första 500m: 1.25
1000m: 1.25
Sista 500m: 1.15
Km. Tid: 1.21,5

2021-10-12

2021-10-12

Lopp 1.
1. 3 Black Queen – Christiansson Anders
2. 1 Quarter Past Four – Thorsson Olof
3. 4 Bahamas Gold (NO) – Gustafsson Pontus

Tempo.
Första 500m: 1.29
1000m: 1.28,5
Sista 500m: 1.20
Km. Tid: 1.25

Lopp 2.
1. 1 Keep Flying Rapida – Gustafsson Conny
2. 5 Liza With a Z – Thorsson Olof
3. 3 Muscle Morique – Stolt Karl

Tempo.
Första 500m: 1.29
1000m: 1.24,5
Sista 500m: 1.14
Km. Tid: 1.20,5

2021-09-28

2021-09-28

Lopp 1.
1. 6 Keep Flying Rapida – Gustafsson Conny
2. 2 Three Fortyfive – Thorsson Olof
3. 1 Autumn Vibes – Svart Janne

Tempo.
Första 500m: 1.26
1000m: 1.27
Sista 500m: 1.18
Km. Tid: 1.25,5

Lopp 2.
1. 10 Five O’clock – Thorsson Olof
2. 6 And Away We Go – Persson Christian
3. 8 Oberon – Partanen Jesper

Tempo.
Första 500m: 1.27
1000m: 1.26
Sista 500m: 1.16
Km. Tid: 1.20,5

2021-09-14

2021-09-14

Lopp 1.
1. 8 Keep Flying Rapida – Gustafsson Conny
2. 1 Anothercupofcoffee – Åsén Jörgen
3. 4 Milles Anna – Prytz Pethra

Tempo.
Första 500m: 1.27
1000m: 1.29
Sista 500m: 1.15
Km. Tid: 1.25

Lopp 2.
1. 3 And Away We Go – Persson Christian
2. 5 Digital Damp – Bergdahl Jonas
3. 2/1 Moonlight G.G. – Borg Håkan
Business A.F. – Åsén Jörgen

Tempo.
Första 500m: 1.27
1000m: 1.25,5
Sista 500m: 1.15,5
Km. Tid: 1.21

Få mail när vi publicerar nya resultat.

Få mail när vi publicerar ett inlägg!

Gör som 64 andra, prenumerera du med.