Provlopp 2020

Alla provlopp filmas och publiceras här på sidan och på vår YouTube kanal. 

Nästa provlopp: INGET DATUM

 2020 Resultathistorik

2020-11-17

2020-11-17

Lopp 2.
1. 3 Keep Flying Rapide – Gustafsson Conny
2. 4 EmmaMera – Christiansson Anders
3. Quarter Past Four – Thorsson Olof

Tempo.
Första 500m: 1.27
1000m: 1.28
Sista 500m: 1.15
Km. Tid: 1.23

2020-11-03

2020-11-03

Lopp 1.
1. 11 Emma Mera – Gustafsson Sven
2. 3 Keep Flying Rapida – Gustafsson Conny
3. 4 Milles Magnus – Prytz Pethra

Tempo.
Första 500m: 1.27
1000m: 1.27
Sista 500m: 1.16
Km. Tid: 1.21,5

Lopp 2.
1. 6 Lukas – Sundholm Dan
2. 8 Milles Fighter – Prytz Pethra
2. 11 Spinofhope L.B – Christiansson Anders

Tempo.
Första 500m: 1.21
1000m: 1.22
Sista 500m: 1.16
Km. Tid: 1.20

2020-10-20

2020-10-20

Lopp 1.
1. 1 Mr. Montechristo – Johansson Håkan E
2. 3 Keep Flying Rapida – Gustafsson Conny
3. 4 Muscle Morique – Stolt Karl

Tempo.
Första 500m: 1.26
1000m: 1.27
Sista 500m: 1.20
Km. Tid: 1.25

Lopp 2.
1. 2 Alfons – Thorson Olof
2. 1 Felix Choice – Persson Christian
2. 5 Majors Corona – Gustafsson Conny

Tempo.
Första 500m: 1.18
1000m: 1.22
Sista 500m: 1.16
Km. Tid: 1.20

2020-10-06

2020-10-06

Lopp 1.
1. 3 Byytt No Mercy – Sundholm Dan
2. 1 Formaggio – Aho Lina
3. 2 Ekas Zalming – Johansson Håkan E

Tempo.
Första 500m: 1.27
1000m: 1.27
Sista 500m: 1.15
Km. Tid: 1.23,5

Lopp 2.
1. 3 Three Thirty – Thorson Olof
2. 6 Sato – Johansson Håkan E
2. 1 Oberon – Christiansson Anders

Tempo.
Första 500m: 1.22
1000m: 1.23
Sista 500m: 1.15
Km. Tid: 1.18,5

2020-09-22

2020-09-22

Lopp 1.
1. 1 Alfons – Thorson Olof
2. 2 Oberon – Sundholm Dan
3. 7 Twixie Laday – Nilsson Mats

Tempo.
Första 500m: 1.29
1000m: 1.30
Sista 500m: 1.15
Km. Tid: 1.24

(Ingen film att visa)

Lopp 2.
1. 5 Milles Fighter – Prytz Pethra
2. 2 Högstena Frida – Boquist Amanda
2. 1 Quidditch C.D – Gustafsson Pontus

Tempo.
Första 500m: 1.30
1000m: 1.23
Sista 500m: 1.15
Km. Tid: 1.20

2020-09-08

2020-09-08

Lopp 1.
1. 2 Milles Magnus – Prytz Petra
2. 4 Lady Laksmi – Gustafsson Janette
3. 1 Keep Flying Rapida – Gustafsson Conny

Tempo.
Första 500m: 1.26
1000m: 1.28
Sista 500m: 1.18
Km. Tid: 1.24

Lopp 2.
1. 8 Five 0´Clock – Thorson Olof
2. 6 Atlantic Breeze – Rudqvist Sven
2. 7 Shellys Rubin – Christiansson Anders

Tempo.
Första 500m: 1.21
1000m: 1.22
Sista 500m: 1.17
Km. Tid: 1.19

Få mail när vi publicerar nya resultat.

Få mail när vi publicerar ett inlägg!

Gör som 55 andra, prenumerera du med.